vitrine gir

Şehvetli masaj günümüzde eşler arasında oldukça popüler olan bir aktivitedir. Eşlerin partnerlerine olan sevgilerini ve şehvetlerini göstermesinin en iyi aracıdır. Şehvetli masaj sırasında masajı yapan zevk verici masaj yapılan kişide alıcıdır. Eğer bu masajı yapmaktaki tek amacınız partnerinizin seks sırasında size daha ateşli davranması ise diğer denemenizde aynı etki olmayacaktır.

 

Şehvetli masajı yaparken tek amacınız partnerinizi gerçekten mutlu etmek ve bu masajı yapmaktan zevk almak olmalıdır. Bu masajın özü eşinize sıcak dokunuşlarla sevginizi ve arzularınızı aktarmaktır.

 

Eşinizle aranızda bir mesafe olmadığı için masaj sırasında sınırlarınız olmayacaktır, eşinizin arzuladığınız her yerine dokunuşlar yapmanız normal olacaktır. Profesyonel bir masaj salonuna gittiğinizde haliyle belli sınırların olması gerekiyor, bu yüzden eşlerin birbirlerine yaptığı masajlar eşsizdir.

Etkili bir Şehvetli Masaj veya Ateşli Masaj için gereli olan aletler

Masaj yapmak sanıldığı kadar kolay değildir, oldukça komplike bir iştir. Eğer yatağınızda masaj yapmayı denerseniz beliniz ağrıyabilir, hareket kabiliyetiniz kısıtlı olur ve istediğiniz bölgelere rahat ulaşamayabilirsiniz. Aşağıda şehvetli masaj için gerekli şartlar ve ekipmanları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  1. Öncelikle bir masaj masası olması gerekiyor. Fiyatları 300-600 TL Arasında değişmektedir, yani herkesin alabileceği fiyat aralığındadır. Bu masaj masası sayesinde partnerinizin tüm bölgelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca partnerinizde masaj sırasında son derece rahat bir duruş pozisyonunda olur.
  2. Elektrikli ısıtma aparatlarıyla vücudun kritik yerlerini istenilen kıvama getirebilirsiniz Ör. Boyun, Bel gibi
  3. Masaya mutlaka örtü serin, masaj sırasında yağ kullanacağınız için masaj masasının zarar görmesini engellemiş olursunuz.
  4. Şehvetli masaj için olmazsa olmazlardan biriside mum ışığı ve spa müziği ya da erotik müziktir.
  5. Ve tabii ki de masaj yağı, şehvetli masaj sırasında ellerinizin kaygan olmasını sağlar. Bu sayede partnerinizin vücudunu rahatça yumuşatabilirsiniz, ayrıca bu yağlar vücudu besler ve rahatlatır.

Şehvetli masaj yapacak partneriniz yoksa Mutlu Son Masaj Hizmetlerine Başvurun!

Eğer bu hayatta yalnız yaşayan birisiyseniz, Mersin'de mutlu son masaj hizmeti veren birçok ateşli bayan mevcuttur. Hep fiziksel hem de ruhen rahatlamanıza yardımcı olacak bu bayanlarla iletişime geçmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

^