vitrine gir

Oral seks, şüphesiz bir çiftin zevk alabileceği en samimi ve özel eylemlerden biridir. Bugünlerde oral seks hakkında çok fazla yanlış bilgi var. Bazıları bunun sağlıklı olmadığını ve sağlığınızı bazı şekillerde etkileyebileceğini söylüyor ki bu kesinlikle doğru değil. İşte oral seksin sahip olduğu bazı faydalar ve bunun ilişkinizi nasıl iyileştirebileceği konusunda bilgiler.

 

Oral seksi gerçek bir şey olarak görmeyen genç yetişkinlerin yanı sıra gençler de dahil olmak üzere birçok insan var. Belki bunun nedeni geleneksel bir şekilde gerçek bir penetrasyon olmaması veya belki de eylemlerin kendisinin gebe kalmaya yol açamamasıdır. Ancak bu, onun samimi yaşamınız için iyi olmadığı anlamına gelmez.

 

Oral seksin avantajları

Zaman zaman Oral seks ile normal seks arasındaki tek benzerlik, sorumlu bir şekilde yapılmadığı takdirde her ikisinin de aynı riskleri taşımasıdır. Bununla birlikte, oral seksin birçok harika avantajı vardır. Her şeyden önce oral seks, çiftlerin çok daha bağlı hissetmelerine yardımcı olur. 

 

Birçok çift, birbirlerine oral seks yapmanın kendilerini daha yakın hissetmelerine ve bağlarını çok daha güçlü hale getirmelerine yardımcı olduğunu söylüyor. Dahası, bu hareket son derece zevklidir.

 

Oral seks inanılmaz orgazmlara yol açabilir. Bunun nedeni, kadınlar söz konusu olduğunda doğrudan klitoral uyarım sunmasıdır. Öte yandan, erkekler söz konusu olduğunda, uyarılma tam olarak onun en hassas noktasında gerçekleşir ve bu da yoğun bir orgazma yol açar. 

 

Bu tür bir dokunuş, kadın orgazmına çok daha hızlı yol açabilir, bu da kesinlikle daha tatmin edici samimi bir yaşam anlamına gelir. Kısa sürede orgazma ulaşamayanlar yakın ilişkiler sırasında oral seks yapmalı ki çok daha hızlı ulaşsınlar. Oral seks, ilişki memnuniyetini artırmaya da yardımcı olabilir. 

 

Partnerinizi içtenlikle seviyorsanız, muhtemelen ona muazzam bir cinsel zevk vermek istersiniz. Bu hareket, düzenli olarak yapıldığında, partnerler arasındaki samimiyetin yanı sıra memnuniyet seviyelerini de artırır.

 

Meninin aslında birkaç antidepresan özelliğe sahip olduğunu gösteren çok sayıda çalışma var. İster normal ister oral seks yapıyor olun, sağlığınızı iyileştirecek aynı şaşırtıcı özelliklerden yararlanacaksınız. Hemen, yumurtlamayı teşvik etme gücüne sahiptir bu nedenle kadınları çok daha mutlu eder. 

 

Artı olarak stres seviyesini düşürür, bunun nedeni siz orgazm olurken beyninizin endorfin ve oksitosin salgılamasıdır bu ikisi doğal ağrı kesici görevi görür. Hepimiz çoğu zaman oldukça stresli hissederiz, ancak oral seks daha rahat hissetmemize ve stres seviyemizi azaltmamıza yardımcı olabilir. Şimdiye kadarki en iyi deneyim için, herhangi bir bekar erkek hayatında en az bir kez Mersin escortlarını ziyaret etmelidir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

^