vitrine gir

Genel olarak çok iyi ve fit bir vücuda sahip birisiyim. Bir gün evde mutfaktayım ve öğle yemeği pişiriyordum. Evde çoğu zaman sutyen ve külot giymem. Onlarsız evde kendimi çok rahat hissediyorum. Yemek hazırlamaya devam ederken bir anda hazırladığım yemek için bazı malzemelerin eksik olduğunu fark ettim. Yemek ocaktayken hızlıca dışarı çıkıp gerekli malzemeleri almam gerekiyordu. Üzerimde sutyen ve külot olmadan aceleyle çıkmak zorunda kaldım.

Beni Sürekli Taciz Eden Manava Gittim

İlk olarak manava uğradım evimin karşısındaydı. Manavın sahibini uzun zamandan beri tanıyorum ve beni ilk gördüğünden beri gözleri üzerimde. Bu yüzden alışverişe gittiğimde, içime düşecek gibi bakıyor ve çok ilgili davranıyor. Tabi bir kadın olarak bu durumda benim çok hoşuma gidiyor.

 

Dükkân yakın olduğu ve ocakta yemeğim olduğu için sutyen ve külot giyecek vaktim olmamıştı. Üzerimdeki bluzum dekolteydi ve o çok dardı. Bu yüzden göğüslerim dışarı fırlayacak gibiydi.

Eğilince Göğüslerim ortaya Çıktı

Çok hızlı bir şekilde ihtiyacım olan malzemeleri seçmeye başladım. Domatesler alt raftaydı, onları almak için eğildim. Bu sırada göğüslerim olduğu gibi ortaya çıktı.

 

Malzemeleri bir an önce alıp eve gitmem gerekiyordu ve fark etmedim ama karşımda duran diğer müşteriler bunu fark etti. Böylece beni bir sonraki rafa kadar takip etmeye başladılar ve yine karşıda durdular.

Dükkanın Arkasında Birşey Soracağım Diye Götürdü

Daha sonra dükkândaki müşteriler işlerini halledip dükkândan ayrıldılar. Dükkân sahibi ile tek ben kalmıştım. Beni arka tarafa çağırdı yemekle alakalı bir şey soracağını söyledi. Arka tarafa girdiğimde bir anda bana sarıldı ve öpmeye başladı, ilk başta itmeye çalışsam da sonradan yelkenleri indirdim ve bende karşılık vermeye başladım.

 

Aletini çıkarıp ağzıma soktu büyük bir zevkle yalamaya başladım. 1-2 dk zaman geçtikten sonra boşaldı. Aletindeki tüm dölü afiyetle yuttum, daha sonra malzemelerimi alıp evime geçtim. Bir daha bu konu hakkında konuşmadık, ara ara dükkânına gittiğimde aynı şeyleri yapıyorduk.

 

Bu süreçten yaklaşık 2 yıl sonra o mahalleden taşınmıştık o günlerde yaşadığım heyecanı bir daha yakalayamadım. O yakalanma korkusu beni çıldırtıyordu. Benim hikâyem bu kadar hepinizi öpüyorum.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

^