vitrine gir

partnerininiz Kanepe şimdiye kadarki en harika seks deneyiminiz için mükemmel bir yer olabilir. Yatağınızdan sıkıldıysanız tamamen yeni ve farklı bir şey denemek istiyorsanız evinizdeki kanepenizi farklı ve benzersiz bir şeyler deneyimlemek için kullanın. Aşağıda kanepede yapabileceğiniz bazı pozisyonları derledik.

Tembel adam

Bu çiftlerin kanepelerinde denemesi gereken harika seks pozisyonudur. Partneriniz bacakları gerilmiş haldeyken sırtı kol dayamasına dayalı olarak oturmalıdır. Bayan partner ise kucağına oturur ve bacaklarını erkeğinin sırtına sarar. Bu pozisyonda kadın kontrolün çoğuna sahip olabilir, temel adam pozisyonunda ne kadar hızlı veya yavaş gitmek istediğini belirleyebilir. Tereddüt etmeyin şimdi Mersin escortların en heyecan verici seks deneyimini yaşayabilmeniz için seks açısından neler sunduğunu öğrenin.

Tembel adam pozisyonu

Flatiron

Bu pozisyona nasıl girilir? Çok kolay ve alacağınız zevk son derece yüksek olacaktır. Kadın yüzüstü uzanıyor erkek arkadan giriş yapıyor. Kadın bacaklarını birbirine daha yakın tutacağı için daha sıkı bir uyum yaratılıyor, bu hem kadın hem de erkek için inanılmaz hisler sunacak. Pozisyon sırasında isterseniz vajina bölgesine daha rahat ulaşabilmek için kadın partnerininiz cinsel bölgesinin olduğu kısıma yastık da koyabilirsiniz.

Flatiron pozisyonu

lotus

Bu pozisyon en iyi kanepede sonuç verir, farklı yerlerde de yapılabilir ancak en rahatı kanepe veya sandalyedir.  Yapmanız gereken çok basit, Erkek kanepede ya da herhangi bir yerde bağdaş kurmalıdır, kadın kucağına oturup bacaklarını sırt bölgesine sarmalıdır. Bu pozisyonda eşler yüz yüze olduğu için öpüşme ve sevişme imkânınızda kolaylaşıyor. 

 

Bu seks pozisyonu neden bu kadar harika? Bu harika çünkü bu kompakt hareket koltuk tipi ne olursa olsun mükemmel, çünkü çok samimi ve aynı zamanda erkeğinizin klitorisinize ve G noktanıza ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca partneriniz boynunuz, yüzünüz ve vücudunuzun üst kısmı gibi diğer erojen bölgelerde rahat ulaşabildiği için seks esnasında her iki tarafta fantastik zevkler yaşayacaktır.

lotus pozisyonu

Bacak Omuza

Bu pozisyon için her türlü kanepe işe yarayacaktır. Kadın bacaklarını partnerinin omuzlarına koyarak arkasına yaslanmalı bu arada erkeğin önünde diz çökmesi gerekmektedir. Bu pozisyonda kadının vajinası daralacak eşi G noktasını çok daha kolay bulacaktır.

bacak omuza

Kanepede Oral Seks 

Oral seksin en iyi sonuç verdiği yer hiç şüphesiz kanepedir. Farklı şekillerde de yapılabilir ancak erkek ve kadının en rahat ettiği ortam kanepede oluşmaktadır. Erkek kanepeye uzanır bacaklarını açar kadında rahat ve yorulmadan penis bölgesinde istediği şeyleri yapabilir. Günümüzde oral seks için genelde kanepe kullanılır.

 

Kaşık Pozisyonu

Kadın ve erkeğin yan yatıp erkeğin kadına arkadan sarıldığı pozisyondur. Bu pozisyon çiftlere oldukça keyif verir, ayrıca hamileler için oldukça yarayışlı bir seks pozisyonudur.

kaşık pozisyonu

 

Sonuç:

Eğer eşinizle sürekli olarak yatakta seks yaparsanız yakaladığınız bu rütin seks hayatı zamanla size sıkıcı ve çekilmez hala gelecektir. Bu motononluğu bozmak için yatak dışında seks yapacak yerleri keşvetmeniz ilişkiniz için hayati öneme sahiptir. Bu yerlerden biriside kanepedir, bunun yanında kesinlikle ev dışında farklı yerlerde de seks deneyimi edinmeniz ilişkinize iyi gelecektir. Ev dışında seks yapılacak yerler için buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

^