vitrine gir

Çiftlerin ilişkilerinde mutlu olmalarının yolu cinsellikten geçer. Unutmayın bir evliliğin sürebilmesi için çiftlerin cinsel anlamda mutlu olmaları şarttır, yoksa o evlilik uzun süremez. Evliliğin %90'ı cinselliktir, bu konuyu anladığınıza göre diğer konumuza gelelim. Eşlerin bir birlerinin G Noktalarını bilmesi hayati öneme sahiptir.

 

Eğer partnerinizin uyarıldığı noktaları bilmiyorsanız onu cinsel anlamda tam olarak tatmin etmeniz mümkün olmayacaktır. Bu durumda ilişkinizde sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz, yazımızı okumaya devam ederseniz bu konular hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

Ön sevişme hem erkeklerin hem de kadınların sevdiği bir olaydır, fark ettiyseniz ön sevişme yaptınız da zevk suyu gelir. Ancak ön sevişmenin daha iyi geçmesi için bazı özel noktalara dokunmanız gerekmektedir. Bu makalemizde bu noktalara değineceğiz ve erkek partnerlerinizi çıldırtmanızı sağlayacak bazı tüyolar vereceğiz.

 

Kadınların temas edildiğinde yoğun bir orgazm yaşadıkları belirli zevk noktalarına sahip oldukları bir sır değil. Öte yandan erkek vücudunun bazı belirli erojen bölgelere sahip olduğunu ve uyarıldığında orgazmları çok daha güçlü hale getirdiğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Partnerinize en şaşırtıcı zevki sunmak istiyorsanız, uyarmanız gereken aşağıdaki önemli erojen bölgelere bir göz atın.

Frenulum noktası

Bu bölgeyi daha önce hiç duymamış olabilirsiniz, ancak duyduğunuzda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Frenulum testisler ile penis arasındaki bölgeye denir. Sinir uçlarının konsantrasyonu dişi klitoris ile karşılaştırılabilir. Bu noktayı uyararak erkeğinizi çıldırtabilirsiniz, o bölgeyi yalayarak tüm sinirleri uyarabilir bunun sonucunda erkeğinize inanılmaz hazlar yaşatabilirsiniz. 

Ayaklarının altı

Partnerinizin ayakları onun daha yoğun bir orgazm yaşamasını sağlayacak çok hassas bir noktadır. Tüm erkeklerin ayak tabanlarında daha yüksek konsantrasyonda sinir uçları vardır. Bu nokta ayağının ortasındaki kemerin önünde yer almaktadır. Bu noktaya dokunarak aslında vücuttaki akışı artıracaksınız ve bu erkeği hem sıcak hem de tahrik edecek. 

 

Ön sevişmeye ayak masajı ile başlayın. Partnerinizin ayaklarını sıcak su eşliğinde yıkayın ve masaj yapın ya da ılık bir havlu ile ovalayın oluşan etkiye şaşıracaksınız.

Başparmağını emmek

İster inanın ister inanmayın başparmak birçok erkek için çok seksi bir noktadır. Erkeğin parmağını emmek sevişme sırasında zihnini ve vücudunu birbirine bağlamasına yardımcı olabilir. Elini öperken ve başparmağını emerken erkeğin gözlerine bakarak başlamalısınız.

Penis ve Çevresi

Bu bölgeden hoşlanmayan erkek yoktur, penis bölgesinde yoğun sinir uçları mevcuttur. Penis ve çevresine oral seks yaptığınız zaman yada dokunarak erkeğinizi zevkten çıldırtabilirsiniz. Bu o kadar zevklidir ki partnerinizi hiç zorlanmadan ağzınızla boşaltabilirsiniz. Bazı erkekler oral seksin normal seksten daha iyi olduğunu bile söylüyorlar.

Boyun ve Kulak Bölgesi

Boyun bölgesindeki damarları öperek ve o bölgede hafif hafif nefes alarak partnerini çıldırtabilirsin. Boyun ve kulak bölgesini öperken hafiften inleyerek o anda erkeğinizin omuzlarını okşayarak erkeğini zevkten çıldırtabilirsin. Bir adım öteye giderek hafiften ısırman erkeğini daha fazla gaza getirebilir, seks sonrasında aynanın karşısına geçtiğinde morlukları gördüğünde çok mutlu olacaktır.

Penis Ucu

Erkeklerin en fazla zevk aldığı nokta penislerinin uç alt kısmında bulunan birleşim noktasıdır. O kısmı dilinizle yaladığınızda, emdiğinizde, öptüğünüzde zevkten kendini kaybedecektir. Sebebi çok fazla sinir ucu bulunur ve erkeğin en fazla zevk aldığı noktada orasıdır.

 

Sonuç: Kadınlar için altın değerinde olan erkeklerin G noktaları andı makalemizin sonuna geldik. Daha fazla nokta mevcuttur ancak en önemlileri yukarıdakilerdir, partneriniz üzerinde bu bölgeleri deneyerek sonuçları kendiniz görebilirsiniz. Eğer bu makalemizi okuyan bir erkekse, bu bölgelerine daha önce hiç bir kadın tarafından temas gerçekleşmemişse, üzülme bu bölgelerinize büyük bir zevkle dokunmak isteyecek birçok seksi sarışın Escort Bayanları var. Detaylar hakkında bilgi almak istersen bu linke tıkla ve bir bayanlar iletişime geç.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

^